Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Olav Meisdalshagen

Tidligere roller:

Landbruksminister (A)

Landbruksdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

22.01.1955–14.05.1956

Finansminister (A)

Finans- og tolldepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

06.12.1947–19.11.1951

Til toppen