Oluf Ulseth

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontor - Erna Solbergs regjering

22.01.2019–14.10.2021

Statssekretær (H)

for statsråd Widvey, Thorhild

Olje- og energidepartementet (av 1997) - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

18.06.2004–17.10.2005

Statssekretær (H)

for statsråd Gabrielsen, Ansgar

Nærings- og handelsdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

26.10.2001–18.06.2004