Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ola Thorleif Ruud

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Kyllingmark, Håkon

Samferdselsdepartementet - Per Bortens regjering

29.10.1969–17.03.1971

Statssekretær (H)

for statsråd Kyllingmark, Håkon

Samferdselsdepartementet - Per Bortens regjering

15.11.1966–31.07.1969

Til toppen