Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ole Wilhelm Erichsen

Tidligere roller:

Marineminister

Marinedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.09.1853–31.03.1856

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.11.1852–15.09.1853

Statsråd i interimsregjeringen 1852-1853

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

11.10.1852–12.04.1853

Statsråd i interimsregjeringen 1852-1853

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm 1852-1853

11.10.1852–12.04.1853

Marineminister og konstituert armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

10.07.1852–15.11.1852

Marineminister

Marinedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

16.10.1848–15.11.1852

Til toppen