Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Øystein Singsaas

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Statssekretær for pressesaker (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

08.06.1992–25.10.1996

Til toppen