Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Per Martin Ølberg

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Gjesteby, Kari

Handels- og skipsfartsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Statssekretær (A)

for statsråd Steen, Reiulf

Handels- og skipsfartsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

12.10.1979–04.02.1981

Statssekretær (A)

for statsråd Bakke, Hallvard

Handels- og skipsfartsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

22.02.1976–08.10.1979

Til toppen