Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Palle Rømer Fleischer

Tidligere roller:

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.10.1847–16.11.1848

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

15.10.1846–15.10.1847

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

01.01.1846–15.10.1846

Armeminister

Armedepartementet (av 1819) - Løvenskiold/Vogt-ministeriet

08.03.1844–01.01.1846

01.01.1846 fikk Armedepartementet (Departementet for landmilitæretaten) navnet endret til Armedepartementet (Departementet for armeen).

Til toppen