Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Reiulf Steen

Tidligere roller:

Handels- og skipsfartsminister (A)

Handels- og skipsfartsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

08.10.1979–04.02.1981

Samferdselsminister (A)

Samferdselsdepartementet - Trygve Brattelis første regjering

17.03.1971–18.10.1972

Til toppen