Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ragnar Karl Viktor Christiansen

Tidligere roller:

Samferdselsminister (A)

Samferdselsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

15.01.1976–11.01.1978

Finansminister (A)

Finans- og tolldepartementet - Trygve Brattelis første regjering

17.03.1971–18.10.1972

Til toppen