Roger Østlie Sandum

Tidligere roller:

Statssekretær (SV)

for statsråd Halvorsen, Kristin

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.03.2012–30.03.2012

Statssekretær (SV)

for statsråd Halvorsen, Kristin

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–23.03.2012

Statssekretær (SV)

for statsråd Halvorsen, Kristin

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–20.10.2009