Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Roger Ingebrigtsen

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsråd Giske, Trond

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

29.11.2012–07.12.2012

Statssekretær (A)

for statsråd Giske, Trond

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–07.12.2012

Statssekretær (A)

for statsråd Eide, Espen Barth

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

11.11.2011–21.09.2012

Statssekretær (A)

for statsråd Faremo, Grete

Forsvarsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

28.06.2010–11.11.2011

Statssekretær (A)

for statsråd Strøm-Erichsen, Anne-Grete

Helse- og omsorgsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–28.06.2010

Statssekretær (A)

for statsråd Horn, Ellen

Kulturdepartementet (av 1991) - Jens Stoltenbergs første regjering

24.03.2000–19.10.2001

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Berge, Gunnar

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1993) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.01.1993–25.10.1996

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Berge, Gunnar

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

25.09.1992–01.01.1993

Til toppen