Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Sissel Rønbeck (A)

Tidligere roller:

Samferdselsminister

Samferdselsdepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–17.10.1997

Miljøvernminister

Miljøverndepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–16.10.1989

Forbruker- og administrasjonsminister

Forbruker- og administrasjonsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Forbruker- og administrasjonsminister

Forbruker- og administrasjonsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

08.10.1979–04.02.1981

Til toppen