Snorre Wikstrøm

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

03.09.2012–21.04.2013

Statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2008–15.09.2008