Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Thorstein Treholt

Tidligere roller:

Landbruksminister (A)

Landbruksdepartementet - Trygve Brattelis andre regjering

16.10.1973–15.01.1976

Landbruksminister (A)

Landbruksdepartementet - Trygve Brattelis første regjering

17.03.1971–18.10.1972

Statssekretær (A)

for statsråd Løbak, Harald Johan

Landbruksdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

14.05.1956–01.09.1957

Statssekretær (A)

for statsråd Meisdalshagen, Olav

Landbruksdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

22.01.1955–14.05.1956

Statssekretær (A)

for statsråd Nordbø, Rasmus Mathias

Landbruksdepartementet - Oscar Torps regjering

04.06.1954–22.01.1955

Til toppen