Terje Moland Pedersen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Faremo, Grete

Justis- og beredskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2012–20.01.2012

Statssekretær (A)

for statsråd Faremo, Grete

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

11.11.2011–01.01.2012

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsråd Storberget, Knut

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.04.2009–10.08.2009

Statssekretær (A)

for statsråd Storberget, Knut

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–11.11.2011